VUVIPTV » Huawei Mate 40 Pro fiyatı yok artık dedirtiyor!

Huawei Mate 40 Pro fiyatı yok artık dedirtiyor!

Huawei’nin amiral gemisi cihazları arasında yer alan, Huawei Mate 40 Pro modelinin fiyatı yanlışlıkla bir gün önceden yayınlandı. Yapılan hatanın fark edilmesinin ardından hemen kaldırıldı. 

Huawei Mate 40 Pro fiyatı yok artık dedirtiyor!

Huawei’nin yeni amiral gemisi serisi artık tamamen belli oldu diyebiliriz. Bu seride Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro Plus ve Mate 40 Porsche Design olmak üzere toplam 4 model bulunuyor.

Bu haberimizde ise Amazon tarafından yayınlanması gereken tarihten önce yayınlanan Mate 40 Pro‘dan bahsedeceğiz. Site yetkilileri hatayı kısa zaman içinde fark etmiş olacaklar ki paylaşılan sayfayı kısa zaman içinde kaldırdılar. Ancak bu durum bir kullanıcı tarafından hemen fark edildi ve sayfa kaldırılmadan önce ekran görüntüsünü aldı.

Mate 40 Pro modeli 6.76 inç OLED ekrana sahip, ayrıca 13 MP selfie kamerası mevcut. Arka kamera olaraksa karşımıza 50 MP‘lik ana kamera çıkıyor. Amazon tarafından paylaşılan bilgilere bakacak olursak, 8 GM RAM ve 256 GB depolama alanı seçeneğiyle 1200 eurodan satışa çıkıyor. Bu da Telefonun ülkemizdeki fiyatının yaklaşık olarak 15.000 TL olacağı anlamına geliyor.

Huawei
Twitter
Huawei Mate 40
Huawei Mate 40 Pro