VUVIPTV » Oppo ve OnePlus’tan sonra yeni bir marka daha geliyor!

Oppo ve OnePlus’tan sonra yeni bir marka daha geliyor!

Çin markaları Oppo ve OnePlus’ın arkasında çok uluslu bir şirket olan BBK Electronics yer alıyor. Çoğu ​​tüketici bu isimlerden en az birine duymuştur. Bu markaların yanında yakında piyasada üçüncü bir isim daha duyacağız.

Oppo ve OnePlus’tan sonra yeni bir marka daha geliyor!

Vivo bir süredir piyasada yer alan Vivo X50 Pro’nun yeniden adlandırılmış bir versiyonu olan Vivo X51 5G ile İngiltere’de yer almayı planlıyor. Hemen ardından ise bir çok ülkenin pazarında bulunmak istediklerini açıkladı.

Vivo X51 5G’nin özelliklerinden bahsedecek olursak. 6,6 inçlik 90 Hz yenileme hızına sahip olan ekran FHD+ (2376 x 1080p) çözünürlük ile tamamlanıyor. Kamera özellikleri bakımında çoğu benzer fiyatlı Android telefonlardan farklı seçenekler sunuyor. Bu modelde bir gimbal görüntü sabitleme sistemi ile eşleştirilmiş gelişmiş bir 48 MP f / 1.6 kamerası bulunuyor. Ayrıca video için çok daha iyi stabilizasyon sağlamak amacıyla aylarca süren Ar-Ge çalışmaları aldı. Bu özellik aynı zamanda kameranın büyüklüğünü de açıklıyor. Gimbal sistemi, normal OIS kameralarından beş kat daha büyüktür. 

İşlemci olaraksa Qualcomm Snapdragon 765G kullanılmış. 8 GB RAM ve 256 GB dahili hafızası bulunan cihazda microSD kart girişi bulunmuyor. 4,315 mAh bataryaya sahip model 33 W hızlı şarj ile kullanıma sunuluyor. Fiyatı ise yurt dışında 799 euro olarak sunulmuş.

Android
OPPO
Vivo
LG
5G
OnePlus