VUVIPTV » Samsung Xiaomi Poco’ya ayar verdi! İşte Galaxy S20 FE inceleme

Samsung Xiaomi Poco’ya ayar verdi! İşte Galaxy S20 FE inceleme

Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Samsung nihayet merakla beklenen modeli S20 FE’yi Türkiye’de de satışa sundu. Bilindiği üzere S20 FE, Samsung’un müşterilerinden aldığı istekler doğrultusunda ortaya çıkan bir model.

Normalde bu cihazın yurt dışındaki satış fiyatı 700 euro civarında. Normal şartlarda Avrupa’da 700 euro’ya satılan bir modelin ülkemizdeki satış fiyatı yaklaşık olarak 8000 – 9000 TL oluyor. Özellikle de şu ara kurlar artış pozisyonuna geçmişken.

Samsung Xiaomi Poco’ya ayar verdi! İşte Galaxy S20 FE inceleme

Fakat Samsung sürpriz bir şekilde Galaxy S20 FE modelinin fiyatını 6500 TL olarak belirledi. Bu fiyat ciddi anlamda Avrupa fiyatının bile çok altında. Çünkü bilindiği üzere ülkemizde muazzam vergiler söz konusu.

Biz de Samsung’un adeta Xiaomi Poco’ya meydan okurcasına 6500 TL’ye satışa sunduğu Galaxy S20 FE modelini mercek altına aldık.

Dilerseniz inceleme videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 FE ile ilgili sorularınızı bu videonun altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.  

Elbette şunu da dip not olarak belirtmek gerekiyor. Hatırlanacağı üzere Xiaomi kısa süre önce Poco F2 Pro modelini 6500 TL’den satışa sunmuştu. Yani hemen hemen aynı segmentte iki telefonun aynı fiyattan satışa çıktığını söyleyebiliriz. Peki kullanıcıların tercihi hangisi olacak?

Xiaomi Poco F2 Pro mu yoksa Samsung Galaxy S20 FE Edition mı? Burada tercih tamamen kullanıcılara kalmış durumda.

Samsung
YouTube
Xiaomi
Poco
Samsung Galaxy S20
Samsung Galaxy S20 FE