VUVIPTV » Smart IPTV Nedir? En İyi IPTV APKları

Smart IPTV Nedir? En İyi IPTV APKları

Smart IPTV akıllı televizyonlarınızdan IPTV seyretmenizi sağlayan özel bir uygulamadır. Samsung, LG, Toshiba gibi Android işletim sistemli akıllı televizyonlara kurulabilmektedir. Vuvip TV kesintisiz yüksek kaliteli yayın hizmeti keyfini siz de akıllı televizyonlarınız ile yaşayabilirsiniz.

Ülkemizde çok fazla sayıda kullanıcısı olan ve dünyada da her geçen gün daha çok insanın tercih ettiği internet üzerinden televizyon yayını seyretme imkanı sunan IPTV; akıllı televizyonlar ile kullanılabilmektedir. Siz de hemen şimdi VuvipTV canlı destek üzerinden bizimle iletişime geçerek size en uygun IPTV paketini öğrenebilirsiniz.

En güncel dizi ve filmlerin, dünyanın her yerinden premium televizyon kanallarının ve geçmiş yayınları tekrar izleme fırsatı sunmasıyla kullanıcılarını memnun eden IPTV hizmetlerinin giderek popülerleşmesi oldukça doğal. Bizde VuvipTV olarak ülkemizde ve tüm dünyada sizlere en iyi kalitede yayın hizmeti sunmayı sürdürüyoruz. Üstelik oldukça uygun fiyatlarla hemen şimdi paketlerimize buradan göz atabilirsiniz.

IPTV kullanıcıları için Smart IPTV uygulaması birçok açıdan kolaylıklar getirdiği için en çok tercih edilenler arasında yer aldı. Daha öncesinde farklı isimlerde rakip uygulamalar vardı fakat Smart IPTV en iyi IPTV APKları arasında öne çıkmayı başardı.

Smart IPTV uygulamasını kullanmak isteyen kullanıcılar için uygulama 7 günlük bir deneme hakkı sağlamaktadır. Kullanmaya devam etmek istediğiniz de ise sizden lisans ücreti isteyecektir. Ücretsiz IPTV APKları şayet IPTV sağlayıcınız tarafından sunulmuyorsa kullanmadan önce iki kez düşünmenizi önerebiliriz.

Smart IPTV uygulaması kullanmadan önce televizyon modelinizin bu uygulama ile uyumlu olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bazı televizyon marka ve modelleri bu uygulama için uygun değildir. Bu nedenle Smart IPTV deneme sürümünü test etmeniz en iyisi olacaktır.

VuvipTV olarak bizler sizlere en iyi şekilde IPTV hizmeti ulaştırmak adına her türlü sorunuza yardımcı olmaktayız. Hemen iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek bizden bilgi talep edebilirsiniz.

blank

Smart IPTV Nasıl Kurulur?

Akıllı televizyonlarınıza uygulama yükleyebilmek için öncelikle cihazınızın uygulama marketine gözatmalısınız. Uygulama marketi içerisinde Smart IPTV şeklinde arattığınıza karşınıza çıkacaktır. Kolay bir şekilde bu uygulamayı kurabilirsiniz.

Uygulamayı kurduktan sonra Smart IPTV arayüzü karşınıza çıkacaktır. Burada MAC adresi önemlidir. Cihazınızın MAC adresini sisteme tanımlayın, sizler için hazırladığımız özel m3u bağlantısını ortak kısıma ekleyin ve bağlantı ekleye tıklayınız.

Ardından uygulamayı yeniden başlattığınızda sistemin doğru şekilde çalıştığını göreceksiniz.

En İyi IPTV APKları

Smart IPTV kullanmak istemeyenler yada bu uygulamayı kullanamayanlar için sizler için günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan IPTV uygulamalarını sıraladık.

İşte sizler için derlediğimi o liste;

MKIP TV

Android uygulama marketlerinde bulabileceğiniz MKIP TV uygulamasını kullanabilirsiniz. Uygulama ücretsiz fakat bağış ile çalışıyor kısacası bağış yapmadan bu uygulamayı kullanmanız mümkün değil. Sürekli ve kesintisiz IPTV hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

OTT Player

Samsung ve LG televizyon modellerinde yer alan bir uygulama OTT Player; kendi içerisinde karmaşık bir yapısı olan ve istediğiniz içeriği içerisine ekleyerek kullanabileceğiniz kullanımı biraz zor olan bir uygulamadır.

IPTV Smarters

Bazı televizyon modellerinde halen çalışıyor fakat yeni televizyonlarda özellikle çalışmamaktadır fakat en bilinen IPTV uygulamlarından birisi olarak tanınmaktadır.